Strona główna Kontakt    22 128 49 66  Zaloguj się  |  Zarejestruj się
Opiekunki do dzieci Opieka do osób starszych Opieka nad domem Oferty pracy Pomoc
 
Szukaj   W mieście   Wyszukiwanie zaawansowane  
 
 
  O nas
 
  NaszaOpiekunka.pl - nowy specjalistyczny serwis, który pozwala łatwo i szybko znaleźć odpowiednią nianię, opiekunkę do osób starszych lub pomoc domową w Twoim mieście. Wiemy, jak trudno jest dzisiaj wybrać wykwalifikowaną i doświadczoną opiekunkę lub gosposie, której można zaufać. Dlatego bardzo poważnie podchodzimy do realizacji naszych zadań, aby zapewnić Ci pomoc w wyborze odpowiedniego pracownika. Stworzyliśmy najbardziej rozbudowaną bazę opiekunek, niań, gospodyń domowych na terenie Polski. Tutaj możesz znaleźć pracownika, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom, potrzebom i budżetowi.
Cieszymy się, że możemy pomóc wszystkim naszym klientom, odpowiadając na ich pytania i towarzyszymy im na każdym etapie poszukiwania niani, pomocy domowej lub opiekunki dla osoby starszej. Podpowiemy Ci od czego rozpocząć swoje poszukiwania, jak maksymalnie skutecznie wykorzystać możliwości strony internetowej NaszaOpiekunka.pl, w jaki sposób przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnymi kandydatami oraz podpowiemy w jaki sposób wprowadzić nowego pracownika.
Dołącz do setek szczęśliwych rodzin, które już współpracują z NaszaOpiekunka.pl i tak jak inni rozwiąż problem z poszukiwaniem odpowiedniego pracownika raz i na zawsze.
Zadbaj o swoją rodzinę z NaszaOpiekunka.pl