Strona główna Kontakt    22 128 49 66  Zaloguj się  |  Zarejestruj się
Opiekunki do dzieci Opieka do osób starszych Opieka nad domem Oferty pracy Pomoc
 
Szukaj   W mieście   Wyszukiwanie zaawansowane  
 
  Wróć do wyników wyszukiwania  
Data logowania: kwiecień 05, 2019 
 
 
 
 
  Pory dnia:
  Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
 Rano              
 Po obiedzie
 Wieczór
 Noc
 
 
 
 
 
Opiekunka Warszawa
 

 

 
 
 
Katarzyna R.
  Wiek: 50      01-354 Warszawa, Bemowo
 
Numer ankiety (ID):
71647 
Chcę pracować jako: Opiekunka do dzieci 
Rodzaj pracy: Bez zakwaterowania, Pełen etat, Pół etatu, Dorywczo, Praca na godziny, Jednorazowo 
 
  Dołącz NaszaOpiekunka.pl i zadzwoń bezpośrednio do pracownika
 
  O mnie:
 
Jestem absolwentką Liceum Medycznego nr 5, które niegdyś mieściło się w Warszawie na ulicy Nowogrodzkiej 75. Miało profil pedagogiczny i kończyło się je z dyplomem zawodowym o tytule "opiekunka dziecięca".
Umiem zajmować się cudzymi dziećmi. Mam udokumentowane wykształcenie poparte dyplomem zawodowym po 4 latach nauki i wielu praktykach zawodowych, a nie po 3 miesięcznym kursie.

Byłam też słuchaczką Studium Nauczycielskiego na kierunku pracy-techniki i posiadam dokumenty ukończenia kilku kursów pedagogicznych. W tym także rekomendacje Ministerstwa Pracy.

Mam 47 lat i wychowałam dwóch synów, dziś już w wieku 25 i 23 lata.

Mam świetne przygotowanie w praktyce prywatnej gdyż od ponad 25 lat zajmuję się dziećmi zarówno w domu rodziców, jak i u siebie w domu, a kiedyś nawet poza granicami naszego kraju. Pierwsze dziecko, którym się kiedyś opiekowałam, skończyło w tym roku 30 lat.
Mam duże doświadczenie i chętnie, jeżeli oczywiście ktoś chce, się nim dzielę. Potrafię jednak bez większych problemów akceptować fakt, że każdy ma prawo do swojej wizji bycia rodzicem i w tym także go wspieram. Nazwałabym to łatwością w dostosowywaniu się do nowych warunków pracy w nowym środowisku. Nie jestem osoba konfliktową,
Lubię uzgadniać szczegóły, jednak nie potrafię czytać w cudzych myślach, więc jeżeli czegoś konkretnego się ode mnie oczekuje, to chcę to wyraźnie usłyszeć, bo mam też swoje wizje spędzania czasu z dzieckiem, więc żeby było wszystko konkretnie ustalone.Mam dobrą kondycję fizyczną, 164 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała (niespełna 50 kg). Jestem wysportowana i zwinna. Na nic nie choruję.
Jestem, jak na swój wiek jeszcze dosyć bystra, inteligentna i energiczna. Łatwo nawiązuję kontakt z dzieckiem, a dzieci mnie lubią i szybko zaczynają mi ufać.
Zawód wybrałam z powołania i wszystko co się z nim wiąże jest jednocześnie moją życiową pasją.
Nieskromnie więc się polecam, na weekend, na tydzień, bądź na kilka lat.

Jestem osobą sumienną, punktualną, uczciwą, lojalną i dyskretną. Mam pogodne usposobienie, a dla dzieci, jestem opiekuńczą, ciepłą, spokojną i cierpliwą nianią. Choć mam też swój charakter, którego nie potrafię ukrywać.

Bardzo ważny jest dla mnie uśmiech dziecka, jego bezpieczeństwo oraz prawidłowy i wszechstronny rozwój. Staram się zapewnić dziecku dużo świeżego powietrza, bo lubię długie spacery i czas spędzony na placach zabaw. Mam nadzieję, że dziecko się ze mną nie nudzi, znam wiele różnych zabaw, lubię rysować, malować, kleić oraz śpiewać.

Ponieważ byłam nianią w kilku domach, mam umowę z poprzednio zatrudniającymi mnie rodzicami, że jeżeli którakolwiek rodzina będzie zainteresowana moją osobą, to mogę wtedy podać do nich numer telefonu w celu uzyskania referencji. 
 
 
Zezwolenie na pracę na terenie Polski:
Tak 
Zaświadczenie z policji o niekaralności:
Tak 
Palący:
Palę, ale nie w obecności dzieci 
Znajomość języków obcych:
Rosyjski 
 
Prawo jazdy:
Nie 
Samochód:
Nie 
Umiejętność pływania:
Tak 
Czy możesz pracować w domu, w którym znajdują się zwierzęta:
Tak 
 
 
  Doświadczenie zawodowe i wykształcenie
 
Doświadczenie zawodowe 30 lat, Rekomendacje z poprzedniego miejsca pracy: 5
Doświadczenie 30 letnie, zarówno w pracy, jako opiekunka w żłobku i Domu Małego Dziecka. Nauczycielka na praktykach w szkole, wychowawca na koloniach. Prywatnie jestem mamą dwóch synów (dziś już dorosłych). Poza tym zajmowałam się dziećmi znajomych, przyjaciół i kolegami własnych synów. Ponad 10 lat temu ukończyłam z wyróżnieniem szkolenie na kandydatów, na rodziny zastępcze. Od dłuższego już czasu pracuję jako niania. Ostatnie 10 lat w kilku prywatnych domach, bądź w moim miejscu zamieszkania ( w zależności od potrzeb). 
 
 
Doświadczenie pracy z dziećmi w następujących grupach wiekowych:
Niemowlę - 3 miesiące, 3-12 miesięcy, 1-2 lata, 2-5 lat, 5-10 lat, więcej niż 10 lat, Bliźniaki, trojaczki  
Wykształcenie:
Liceum ogólnokształcące/ liceum profilowane 
 
  Wymagania dotyczące pracy
 
Rodzaj pracy:
Opiekunka do dzieci 
Praca:
Bez zakwaterowania, Pełen etat, Pół etatu, Dorywczo, Praca na godziny, Jednorazowo 
Ilość godzin pracy tygodniowo:
40-50 godzin tygodniowo 
Praca na:
   w zależności od oczekiwań pracodawcy
 
Gotowość do wykonywania następujących obowiązków:
   Pranie ubranek i ich składanie
 
   Drobne prace związane ze sprzątaniem
 
   Prasowanie
 
   Przygotowywanie lekkich posiłków
 
   Zaprowadzanie/ odbieranie z przedszkola/szkoly
 
Opieka w nocy
 
Data rozpoczęcia pracy:
kwiecień 21, 2016 
Oczekiwane wynagrodzenie:
20 - 20 zł za godzinę 
Maksymalna ilość dzieci w rodzinie, z którymi możesz pracować jednocześnie:
czworo lub więcej 
Czy jesteś gotowa podróżować razem z rodziną:
Tak 
Gotowość do pracy z dziećmi z niepełnosprawnością:
Tak 
 
 
Dodatkowe doświadczenie / kwalifikacje / wyróżnienia:
Jestem mamą dwóch fantastycznych synów, których wychowałam sama. Przez cały czas wspierałam ich i dbałam o ich rozwój... długo by o tym opowiadać. Dziś odnoszą sukcesy w życiu osobistym i w pracy. Są moją największą osobistą dumą. 
 
 
  Rekomendacje
 
agata Seweryn 
To osoba z którą aktualnie współpracuję. 
 
 
Katarzyna Kożmian 
10. 06. 2014 13:50 Katarzyna Koźmian » Katarzyna Radźko Referencja: Pani Kasia jest rzetelną osobą, z uczciwością i zaangażowaniem podchodzącą do pracy, której się podjęła. Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z dzieckiem poprzez zabawę, która uczy kreatywności, pomysłowości, staranności, dobrych postaw moralno-społecznych. Z pełną pasją i odpowiedzialnością angażuje się, aby budować jak najlepsze relacje z dzieckiem i rodzicami. Dzieli się swoimi spostrzeżeniami w sposób otwarty, ale i delikatny. 06. 06. 2014 09:13 Dorota Zmarzlak » Katarzyna Radźko Referencja: Kasia pracowała u nas 3, 5 roku, zajmując się młodszą córką. Odbierała ją z przedszkola ok. godz. 13:00 i razem spędzały czas do 17-18. Do tej pory utrzymujemy kontakt, córka co jakiś czas pyta kiedy odwiedzi nas ciocia lub okazjonalnie Kasia zostaje z obydwoma dziewczynkami. Generalnie spokojnie polecam Kasię jako opiekunkę do młodszych i starszych :)