Strona główna Kontakt    22 128 49 66  Zaloguj się  |  Zarejestruj się
Opiekunki do dzieci Opieka do osób starszych Opieka nad domem Oferty pracy Pomoc
 
Szukaj   W mieście   Wyszukiwanie zaawansowane  
 
  Wróć do wyników wyszukiwania  
Data logowania: lipiec 17, 2020 
 
 
 
 
  Pory dnia:
  Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
 Rano
 Po obiedzie
 Wieczór
 Noc              
 
 
 
 
 
Formularz pomocy domowej 
Opiekunka Warszawa
 

 

 
 
 
Sara B.
  Wiek: 23      00-728 Warszawa, Mokotów
 
Numer ankiety (ID):
111966 
Chcę pracować jako: Opiekunka do dzieci, Opiekunka-gosposia 
Rodzaj pracy: Z zakwaterowaniem lub Bez zakwaterowania, Pełen etat, Pół etatu, Praca na godziny 
 
  Dołącz NaszaOpiekunka.pl i zadzwoń bezpośrednio do pracownika
 
  O mnie:
 
Niezawodna niania z szescioletnim doświadczeniem. Jestem Elastyczna, rądząca sobie w różnych warunkach.
Jako mama 3-letniej dziewczynki oraz ciocia dwójki urwisów, 8-letniej dziewczynki i 10-letniego chłopca nad którymi sprawuje opiekę co weekend, posiadam szeroką wiedzę z zakresu psychologii i rozwoju dziecka. Chętnie poświęcam wolny czas dzieciom. Uczę twórczego myślenia, pracy w grupie, samodzielnego rozwiązania problemów, szanowania siebie na wzajem oraz utrzymywania porządku.
Od 6-lat opiekuje się dziećmi w wieku 0 msc - 8 lat, bardzo lubię swoją pracę którą traktuję jako pasję i po części misję która ma na celu duży wkład w odpowiednie wychowanie dzieci. Bez względu na wiek i płeć dziecka, bardzo szybko potrafiłam nawiązać bliskie relacje z maluchami. Oprócz zadań typowo opiekuńczych i pielęgnacyjnych, realizowałam z dziećmi zajęcia wpływające na rozwój psychomotoryczny maluchów. Zajęcia dobierałam do wieku i możliwości dziecka, zazwyczaj była to nauka po przez zabawę,  m. in. to były gry które zmuszają dziecko do rozwijania sprawności intelektualnej i ruchowej.  

Jestem również mamą 3-letniej dziewczynki która uczęszcza do żłobka, a od września do przedszkola, (Opiekę pod czas choroby będzie sprawował ojciec i babcia dziecka) oraz Ciocia dwójki urwisów (dzieci mojego partnera), 8-letniej dziewczynki i 10-letniego chłopca nad którymi sprawuje opiekę co weekend, posiadam dużą wiedzę z zakresu psychologii i rozwoju dziecka. Chętnie poświęcam wolny czas dzieciom. Uczę twórczego myślenia, pracy w grupie, samodzielnego rozwiązania problemów, szanowania siebie na wzajem oraz utrzymywania porządku. Chętnie poszerzam swoją wiedzę, udoskonalam swoje umiejętności oraz rozwój swojej kariery zawodowej dlatego biorę udział w szkoleniach oraz kursach. Końcem sierpnia rozpoczynam zaocznie Kwalifikacyjny kurs zawodowy jako Opiekunka Środowiskowa który trwa rok.  Ukończenie kursu umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji MS. 05, przeprowadzanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Dzięki temu uzyskam jeszcze większą wiedzę, kolejne zaświadczenia, Kwalifikacje, dyplomy i świadectwa z zawodu który tak bardzo kocham.  

Jestem osobą o dobrym podejściu do dzieci, odpowiedzialną, cierpliwą, wesołą, pomysłową, elastyczną, o talencie i zdolnościach organizacyjnych. Mam wielką nadzieję że spełniam Państwa oczekiwania, liczę na szybki odzew i na bezpośrednie spotkanie na którym poznam Państwa dziecko i jeszcze więcej opowiem o sobie.
Oferuje również pomoc w pracach domowych (gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, odkurzanie, itd do uzgodnienia).

Jeżeli sobie państwo życzą mogę również wysłać referencje od rodzin u których pracowałam wraz z CV.
Proszę o informację czy są państwo zainteresowani współpracą oraz adres e-mail w wiadomości zwrotnej.

Kontakt do mnie:
E-mail : ***@*** com
Nr tel : +###-###-####

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,  
Sara B 
 
 
Zezwolenie na pracę na terenie Polski:
Tak 
Zaświadczenie z policji o niekaralności:
Nie 
Palący:
Nie palę 
Znajomość języków obcych:
Polski, Angielski, Niemiecki 
 
Prawo jazdy:
Nie 
Samochód:
Nie 
Umiejętność pływania:
Tak 
Czy możesz pracować w domu, w którym znajdują się zwierzęta:
Tak 
 
 
  Doświadczenie zawodowe i wykształcenie
 
Doświadczenie zawodowe 5 lat, Rekomendacje z poprzedniego miejsca pracy: 5
Niezawodna niania z szescioletnim doświadczeniem. Jestem Elastyczna, rądząca sobie w różnych warunkach.
Posiadam szeroką wiedzę z zakresu psychologii i rozwoju dziecka. Chętnie poświęcam wolny czas dzieciom. Uczę twórczego myślenia, pracy w grupie, samodzielnego rozwiązania problemów, szanowania siebie na wzajem oraz utrzymywania porządku.
Od 6-lat opiekuje się dziećmi w wieku 0 msc - 8 lat, bardzo lubię swoją pracę którą traktuję jako pasję i po części misję która ma na celu duży wkład w odpowiednie wychowanie dzieci. Bez względu na wiek i płeć dziecka, bardzo szybko potrafiłam nawiązać bliskie relacje z maluchami. Oprócz zadań typowo opiekuńczych i pielęgnacyjnych, realizowałam z dziećmi zajęcia wpływające na rozwój psychomotoryczny maluchów. Zajęcia dobierałam do wieku i możliwości dziecka, zazwyczaj była to nauka po przez zabawę, m. in. to były gry które zmuszają dziecko do rozwijania sprawności intelektualnej i ruchowej.

Jestem również mamą 3-letniej dziewczynki która uczęszcza do żłobka, a od września do przedszkola, (Opiekę pod czas choroby będzie sprawował ojciec i babcia dziecka) orazo Ciocia dwójki urwisów (dzieci mojego partnera), 8-letniej dziewczynki i 10-letniego chłopca nad którymi sprawuje opiekę co weekend, Chętnie poszerzam swoją wiedzę, udoskonalam swoje umiejętności oraz rozwój swojej kariery zawodowej dlatego biorę udział w szkoleniach oraz kursach. Końcem kwietnia rozpoczynam zaocznie Kwalifikacyjny kurs zawodowy jako Opiekunka Środowiskowa który trwa rok. Ukończenie kursu umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji MS. 05, przeprowadzanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Dzięki temu uzyskam jeszcze większą wiedzę, kolejne zaświadczenia, Kwalifikacje, dyplomy i świadectwa z zawodu który tak bardzo kocham.

Jestem osobą o dobrym podejściu do dzieci, odpowiedzialną, cierpliwą, wesołą, pomysłową, elastyczną, o talencie i zdolnościach organizacyjnych. Mam wielką nadzieję że spełniam Państwa oczekiwania, liczę na szybki odzew i na bezpośrednie spotkanie na którym poznam Państwa dziecko i jeszcze więcej opowiem o sobie.
Oferuje również pomoc w pracach domowych (gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, odkurzanie, itd do uzgodnienia), bardzo lubię porządek

Poszukuje ciepłej, troskliwej, pozytywnej, ale jednocześnie konkretnej, szczerej i otwartej rodziny, która jasno stawia swoje warunki i wymagania.
(CV oraz referencje mogę wysłać droga meilową lub na rozmowie kwalifikacyjnej).

** Możliwość zaczęcia pracy od zaraz. **
Interesuje mnie praca na cały etat / jednorazowy wynajem niani
- cennik oraz cena wynajęcia niani jednorazowo jest stały i niezmienny.
- niania na pełny etat wynagrodzenie/stawka do uzgodnienia
- Stawka weekendowa według cennika
* wynajęcie niani na minimum 3h
- Zostanie na noc z dzieckiem stawka do uzgodnienia

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną zapraszam do kontaktu.
E-mail : ***@*** com
Lub telefonicznego +###-###-####
Pozdrawiam serdecznie,
Sara B. 
 
 
Doświadczenie pracy z dziećmi w następujących grupach wiekowych:
Niemowlę - 3 miesiące, 3-12 miesięcy, 1-2 lata, 2-5 lat, 5-10 lat, więcej niż 10 lat  
Wykształcenie:
Technikum/ szkoła zawodowa, Kursy dla opiekunki dziecięcej, Kursy pierwszej pomocy 
Planuje dokończyć szkołę średnią (technikum) Kurs pierwszej pomocy w przychodni rejonowej Wawer, Obecnie jestem na rocznym kursie Opiekunka środowiskowa który kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji MS. 05, przeprowadzanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną 
 
  Wymagania dotyczące pracy
 
Rodzaj pracy:
Opiekunka do dzieci, Opiekunka-gosposia 
Praca:
Z zakwaterowaniem lub Bez zakwaterowania, Pełen etat, Pół etatu, Praca na godziny 
Ilość godzin pracy tygodniowo:
20-30 godzin tygodniowo 
Praca na:
   1-2 lata
 
   ponad 2 lata
 
   w zależności od oczekiwań pracodawcy
 
Gotowość do wykonywania następujących obowiązków:
   Gotowanie
 
   Sprzątanie
 
   Pranie ubranek i ich składanie
 
   Drobne prace związane ze sprzątaniem
 
   Prasowanie
 
   Pomoc dziecku w odrobieniu zadań
 
   Przygotowywanie lekkich posiłków
 
   Tylko opieka nad dzieckiem
 
   Zaprowadzanie/ odbieranie z przedszkola/szkoly
 
Opiekunka - gosposia
 
Data rozpoczęcia pracy:
czerwiec 02, 2020 
Oczekiwane wynagrodzenie:
20 - 20 zł za godzinę 
Maksymalna ilość dzieci w rodzinie, z którymi możesz pracować jednocześnie:
troje dzieci 
Czy jesteś gotowa podróżować razem z rodziną:
Tak 
Gotowość do pracy z dziećmi z niepełnosprawnością:
Tak 
 
 
Dodatkowe doświadczenie / kwalifikacje / wyróżnienia:
Więcej informacji mogę udzielić w wiadomości prywatnej lub rozmowie kwalifikacyjnej. 
 
 
  Rekomendacje
 
Grzegorz Kotłowski 
Grzegorz jest moim partnerem i od ponad roku, w weekend, ferie, wakacje i święta kiedy jest w pracy zajmuje się jego dwójka dzieci, 8-letnia dziewczynka i 10-letni chłopcem. Do naszej gromadki należy również moja 3-letnia córka która uczęszcza do żłobka, a na czas choroby zaopiekuje się nią jej babcia i ojciec. 
 
 
Anna Rydzewska 
Pani Ania napisała do mnie na portalu niania. pl, opiekowałam się jej 5. 5- letnim synem z autyzmem. Nie powiem łatwo nie było. A rodzice tylko dokładali. Była jedna taka sytuacja gdzie myślałam że sobie nie poradzę (miałam chyba słaby dzień) ale dzięki mojej kreatywności i pomysłowości mojego ówczesnego podopiecznego dzielenie sobie poradziliśmy. Potrzebny był czas żeby się poznać i dotrzeć do siebie i zrozumieć.