Strona główna Kontakt    22 128 49 66  Zaloguj się  |  Zarejestruj się
Opiekunki do dzieci Opieka do osób starszych Opieka nad domem Oferty pracy Pomoc
 
Szukaj   W mieście   Wyszukiwanie zaawansowane  
 
  Wróć do wyników wyszukiwania  
Data logowania: styczeń 20, 2021 
 
 
 
 
 
  Pory dnia:
  Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
 Rano    
 Po obiedzie    
 Wieczór    
 Noc              
 
 
 
 
Formularz dla niani 
Pomoc domowa Warszawa
 

 

 
 
 
  Sara B.
  Wiek: 24      03-141 Warszawa, Białołęka
 
Numer ankiety (ID):
111966 
Chcę pracować jako: Pomoc domowa 
Rodzaj pracy: Z zakwaterowaniem lub Bez zakwaterowania, Pełen etat 
 
  Dołącz NaszaOpiekunka.pl i zadzwoń bezpośrednio do pracownika
 
  O mnie:
 
Niezawodna niania z szescioletnim doświadczeniem. Jestem Elastyczna, rądząca sobie w różnych warunkach.
Od 6-lat opiekuje się dziećmi w wieku 0 msc - 8 lat, bardzo lubię swoją pracę którą traktuję jako pasję i po części misję która ma na celu duży wkład w odpowiednie wychowanie dzieci. Bez względu na wiek i płeć dziecka, bardzo szybko potrafiłam nawiązać bliskie relacje z maluchami. Oprócz zadań typowo opiekuńczych i pielęgnacyjnych, realizowałam z dziećmi zajęcia wpływające na rozwój psychomotoryczny maluchów. Zajęcia dobierałam do wieku i możliwości dziecka, zazwyczaj była to nauka po przez zabawę, m. in. to były gry które zmuszają dziecko do rozwijania sprawności intelektualnej i ruchowej.
Jestem również mamą uroczej dziewczynki oraz ciocią dwójki urwisów (dzieci mojego partnera), 8-letniej dziewczynki i 10-letniego chłopca nad którymi, na przemiennie z partnerem sprawuje opiekę, posiadam dużą wiedzę z zakresu psychologii i rozwoju dziecka. Chętnie pomagam w nauce i odrabianiu lekcji - z wzajemnością. Chętnie poświęcam wolny czas dzieciom. Uczę twórczego myślenia, pracy w grupie, samodzielnego rozwiązania problemów, szanowania siebie na wzajem oraz utrzymywania porządku.
Wykształcenie:
Chętnie poszerzam swoją wiedzę, udoskonalam swoje umiejętności oraz rozwój swojej kariery zawodowej dlatego biorę udział w szkoleniach oraz kursach. Końcem sierpnia rozpoczynam zaocznie Kwalifikacyjny kurs zawodowy jako Opiekunka Środowiskowa, który trwa rok. Ukończenie kursu umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji MS. 05, przeprowadzanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Dzięki temu uzyskam jeszcze większą wiedzę, kolejne zaświadczenia, Kwalifikacje, dyplomy i świadectwa z zawodu który tak bardzo kocham.
Jestem osobą o dobrym podejściu do dzieci, odpowiedzialną, kreatywną, cierpliwą, wesołą, pomysłową, elastyczną, o talencie i zdolnościach organizacyjnych.
Hobby:
Uwielbiam sport (sztuki walki - box, MMA, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, taniec towarzyski, taniec nowoczesny/hip hop, pole dance), muzykę (od muzyki poważnej do disco polo), kocham rysować/malowac/szkicować i książki. Przy dobrej pogodzie poruszam się rowerem. Chętnie z moimi dziećmi chodzę na hulajnoge, rolki, wrotki, wycieczki rowerowe, basen, ZOO, do różnych muzeów i innych atrakcji. W domu preferuje zabawy planszowe edukacyjne, plastyczne, muzyczne, gastronomiczne lub po prostu pomagam w lekcjach albo wymyślam dla nich różne zadania. Pozwalam pomagać sobie przy gotowaniu i sprzątaniu, chętnie odpowiadam na wszystkie pytania.
Doświadczenie:
Do tej pory opiekowałam się przez 3 lata rocznym chłopcem, nie cały rok rodzeństwem 6-latką i 9-latkiem, pół roku 6-msc dziewczyną, poł roku 5-letnim chłopcem z zespołem Aspergera oraz dorywczo 4-msc chłopcem i jego starszym 6-cio letnim bratem, 3-tyg dziewczynką, 1, 5-msc dziewczynką, trójką rodzeństwa 1, 5 roczną dziewczynką, 5-cio i 7-letnimi chłopcami i 2-miesięcznym chłopcem.
Byłam również opiekunką w prywatnym mini żłobku w Miasteczku Wilanów przez 3-msc na zastępstwie.

Mam wielką nadzieję że spełniam Państwa oczekiwania, liczę na szybki odzew i na bezpośrednie spotkanie na którym poznam Państwa dziecko i jeszcze więcej opowiem o sobie.
Oferuje również pomoc w pracach domowych (W cenie zawarte są standardowe czynności obejmujące prasowanie rzeczy dziecka, pranie, rozwieszanie i układanie do szafek ubranek dziecka, sprzątanie po zabawach, zmiana pościeli, gotowanie, mycie armatury kuchennej po gotowaniu, sprzątanie lodówki - dbanie o świeżość produktów oraz drobne zakupy).

***Możliwość zaczęcia pracy od zaraz***
***Wynajem niani na minimum 3h***
(Możliwość wynajęcia niani na noc stawka do ustalenia indywidualnie)

Rodzice szukający od zaraz lub awaryjnie kreatywnej, odpowiedzialnej, sumiennej, pomocnej, pomysłowej i energicznej niani na parę godzin w ciągu dnia (po południa) / wieczorami lub w weekend, proszeni są o kontakt poprzez portal link do mojego profilu www. niania. pl/opiekunka/sara-b-39-15 lub
E-mail : niania. sara. b@gmail. com
Nr tel : +###-###-####

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia,
Sara B. 
 
 
Zezwolenie na pracę na terenie Polski:
Tak 
Zaświadczenie z policji o niekaralności:
Nie 
Palący:
Nie palę 
Znajomość języków obcych:
Polski, Angielski, Niemiecki 
 
Prawo jazdy:
Nie 
Samochód:
Nie 
Umiejętność pływania:
Tak 
Czy możesz pracować w domu, w którym znajdują się zwierzęta:
Tak 
 
 
  Doświadczenie zawodowe i wykształcenie
 
Doświadczenie zawodowe 7 lat, Rekomendacje z poprzedniego miejsca pracy: 4
6 lat Pomagałam mojej mamie która była niania i gosposia
3 lata sprzątałam raz w tygodniu u starszej pani (praca dorywcza)
8 lat pomagałam mamie w sprzątaniu klatek schodowych raz w tygodniu (praca dorywcza), po nagłej śmierci mamy przejęłam po niej obowiązki (z powodu małego dochodu musiałam zrezygnować)
Od roku pomagam mojemu partnerowi który remontuje mieszkania potrafię nie tylko sprzątać po remontach, ale także wykonywać różne prace remontowe takie jak : układanie parkietu (deska/jodełka), klejenie klepek/płytek/kamienia/listwy, fugowanie płytek, malowanie, gruntowanie podłogi i ścian, składanie mebli, itd. Interesuje się również projektowaniem i aranżacją wnętrz, kursy w tym kierunku zaczynam od maja. 
 
 
 
  Wymagania dotyczące pracy
 
Rodzaj pracy:
Pomoc domowa 
Wolisz:
sprzątanie domu/ mieszkania 
Możliwe rodzaje pracy:
Z zakwaterowaniem lub Bez zakwaterowania, Pełen etat 
Ilość godzin pracy tygodniowo:
20-30 godzin tygodniowo 
Praca na:
   ponad 2 lata
 
 
Data rozpoczęcia pracy:
marzec 19, 2020 
Wynagrodzenie:
20 - 20 zł za godzinę 
Obowiązki podczas opieki nad dziećmi:
Tak 
Obowiązki podczas opieki nad starszymi/ chorymi osobami:
Nie 
Prace domowe:
   sprzątanie kuchni (naczynia, lodówka, szafki, kuchenka, zmywarka, spiżarnia, półki i podłogi)
 
   pranie, prasowanie, składanie odżieży
 
   gotowanie, nakrycie stołu
 
   robienie zakupów
 
   opieką nad zwirzakiem
 
   pielęgnacja roślin (w domu /ogródku)
 
   opłacanie rachunków
 
   zmiana pościeli i słanie łóżka
 
   czyszczenie urządzeń AGD itp.
 
   mycie lamp, luster i innych przeszkleń
 
 
 
Dodatkowe doświadczenie / kwalifikacje / wyróżnienia:
Więcej informacji udzielę w wiadomości prywatnej lub na rozmowie kwalifikacyjnej 
 
 
  Rekomendacje
 
Grzegorz Kotłowski 
Grzegorz jest moim partnerem i od ponad roku, w weekend, ferie, wakacje i święta kiedy jest w pracy zajmuje się jego dwójka dzieci, 8-letnia dziewczynka i 10-letni chłopcem. Do naszej gromadki należy również moja 3-letnia córka która uczęszcza do żłobka, a na czas choroby zaopiekuje się nią jej babcia i ojciec. 
 
 
Anna Rydzewska 
Pani Ania napisała do mnie na portalu niania. pl, opiekowałam się jej 5. 5- letnim synem z autyzmem. Nie powiem łatwo nie było. A rodzice tylko dokładali. Była jedna taka sytuacja gdzie myślałam że sobie nie poradzę (miałam chyba słaby dzień) ale dzięki mojej kreatywności i pomysłowości mojego ówczesnego podopiecznego dzielenie sobie poradziliśmy. Potrzebny był czas żeby się poznać i dotrzeć do siebie i zrozumieć.