Strona główna Kontakt    22 128 49 66  Zaloguj się  |  Zarejestruj się
Opiekunki do dzieci Opieka do osób starszych Opieka nad domem Oferty pracy Pomoc
 
Szukaj   W mieście   Wyszukiwanie zaawansowane  
 
 
  Pytania i odpowiedzi
 
Jak działa strona internetowa?
 
NaszaOpiekunka.pl daje wyjątkowe możliwości zarówno pracodawcy, jak i tym, którzy szukają pracy. Nasz serwis jest prosty i dostępny. Dzięki naszej pomocy łatwo znajdziesz odpowiedniego pracownika dla swojej rodziny lub osoby bliskiej. Możesz rozpocząć wyszukiwanie opiekunki do dziecka, opiekunki do osoby starszej lub pomocy domowej w odpowiednim terminie, przeglądając profile zamieszczone na naszej witrynie i regularnie aktualizowane na tej stronie internetowej, aż znajdziesz dokładnie tego pracownika, którego szukasz.
 
Dział pracy z klientami
 
Nie znalazł eś/ -aś odpowiedzi na swoje pytanie? Prosimy o kontakt z nami poprzez formularz "Kontakt", z radością Ci pomożemy w jak najkrótszym czasie.
 
 
Zalety NaszaOpiekunka.pl
 
Dla pracodawcy:
Każdy pracodawca zarejestrowany w NaszaOpiekunka.pl otrzymuje nie tylko dostęp do naszej bazy danych, formularz zgłoszeniowy, ale także możliwość stworzenia własnej oferty pracy, żeby pracownicy sami mogli się z nim skontaktować. Stworzony przez nas system wyszukiwania pozwali Ci zawęzić kryteria wyszukiwania, co znacząco zmniejszy czas wyszukiwania i pozwali łatwiej i szybciej wybrać odpowiednich pracowników. Klient sam wie najlepiej jakie osoby poszukuje i dlatego, też NaszaOpiekunka.pl daje mu możliwość w całości kontrolować proces doboru pracownika i umożliwia z nim bezpośredni kontakt. Nie musisz płacić dużych pieniędzy agencjom za pracę, której nikt nie zrobi lepiej niż Ty – NaszaOpiekunka.pl pomoże Ci rozwiązać ten problem w szybki i prosty sposób.
 
Dla poszukujących pracy:
Strona NaszaOpiekunka.pl została stworzona, żeby szybko i skutecznie pomóc w znalezieniu pracy. Każda osoba, która szuka pracy może stworzyć swój własny profil opiekunki do dziecka, opiekunki seniora lub gospodyni domowej. Tysiące pracodawców będą mogli znaleźć Twój profil i skontaktować się bezpośrednio z Tobą. Rejestrując się na NaszaOpiekunka.pl, otrzymasz dodatkową możliwość zobaczenia ofert pracodawców i skontaktować się z nimi samodzielnie. Nasza wyszukiwarka jest stale udoskonalana i daje Ci możliwość znalezienia odpowiedniej pracy w jak najszybszym czasie.
 
Pytania ogólne:
Nie pamiętam hasła do mojego konta. Jak mogę je odzyskać?
Proszę kliknąć na link "Nie pamiętam hasła" i wpisać swój adres e-mail. W ciągu dwóch minut na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłany login i hasło. Jeśli używasz filtru antyspamowego, upewnij się, że wiadomości od NaszaOpiekunka.pl nie są zablokowane.
 
Jak zaktualizować / usunąć moje konto?
Aby zarządzać swoim kontem, zaloguj się do konta osobistego i kliknij "Edytuj konto" na stronie menu.
 
Jak mogę dodać zdjęcie?
Zaloguj się i przejdź do strony "Moje konto". Znajdź link "Dodaj zdjęcie", kliknij na niego i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Zdjęcie musi być w formacie JPG, nie większe niż 3MB.
 
Jak mogę zgłosić problem związany z pracą strony?
Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z serwisem, prosimy o kontakt z nami, klikając przycisk "Kontakt"
 

 
 
Pytania pracodawców:
 
Jak NaszaOpiekunka.pl może pomóc mi w poszukiwaniu niani / opiekunki do osoby starszej / pomocy domowej?
Dzięki dużej bazie ankiet kandydatów, elastycznej wyszukiwarce strony internetowej NaszaOpiekunka.pl możesz w krótkim czasie znaleźć nianię, pomoc domową lub opiekunkę seniora, która najlepiej będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom.Również na naszej stronie internetowej możesz dodać swoje ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika. Natychmiast po publikacji ogłoszenia setki zarejestrowanych osób poszukujących pracy, będą mogły się z Tobą skontaktować, aby zaoferować swoje usługi.
 
Jak mogę skontaktować się z kandydatami?
Żeby móc skontaktować się z potencjalnym pracownikiem, należy zarejestrować się w naszym serwisie i przejść do automatycznej przeglądarki profili niań, pomocy domowych lub opiekunek do osób starszych. Chwilę po dodaniu Twojego ogłoszenia na stronie internetowej będzie ono znalezione przez setki zarejestrowanych kandydatów, którzy będą mogli się z Tobą skontaktować, by zaproponować swoje usługi. W każdej ankiecie osoby, szukającej pracy jest opcja „wyślij wiadomość” oraz jest podany numer telefonu. W ten sposób możesz skontaktować się z wybranym kandydatem, żeby umówić się na przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej. Przez telefon można omówić ważne szczegóły dotyczące przyszłej pracy. Rozmowa telefoniczna z kandydatem pomoże ustalić, czy chcesz przejść do etapu rozmów kwalifikacyjnych czy też wrócić do dalszego poszukiwania nowych kandydatów.
 
Jak dodać ogłoszenie?
Żeby dodać ogłoszenie należy zarejestrować się, następnie przejść do "Moje oferty pracy", a następnie wybrać opcję "Utwórz nową ofertę."
 
Jak mogę usunąć ogłoszenie pracy, które dodałem/ -am?
Zaloguj się na swój profil, kliknij "Moje oferty pracy" i kliknij "Usuń zadanie". Twoje ogłoszenie zostanie usunięte i nie będziesz już otrzymywać wiadomości od potencjalnych pracowników.
 
Jak usunąć / wyłączyć swoje konto w serwisie NaszaOpiekunka.pl?
Aby usunąć / wyłączyć swoje konto, zaloguj się do konta osobistego, kliknij na zakładkę "Ustawienia konta" w lewym menu i wybierz "Usuń" lub "Wyłącz".
 
Czy mogę zmieniać swoje dane po utworzeniu konta?
Tak, to jest możliwe. Co więcej, zachęcamy do ciągłej aktualizacji i poprawy informacji umieszczonej na stronie NaszaOpiekunka.pl.
 
Jakie wynagrodzenie muszę zapłacić opiekunce dziecięcej /opiekunce do osób starszych / sprzątaczce lub pomocy domowej?
Wynagrodzenie Twojego pracownika będzie zależeć od pewnych czynników, takich jak czas i specyfika stażu pracy, warunki oraz wymagania, liczba dzieci, które potrzebują opieki, ich wiek, miejsce pracy, grafik i wiele innych. Wynagrodzenie może zależeć od doświadczenia i kwalifikacji przyszłego pracownika oraz może być do wynegocjowania pomiędzy pracodawcą a pracownikiem.
   
Pytania poszukujących pracy:
 
Jak NaszaOpiekunka.pl może pomóc mi w poszukiwaniu pracy?
Zarejestruj się na stronie internetowej i pozwól potencjalnym pracodawcom przeglądać twoją ankietę i skontaktować się z Tobą bezpośrednio z propozycjami pracy. Również, po rejestracji uzyskasz dostęp do naszej tablicy z ogłoszeniami, gdzie będziesz mógł znaleźć odpowiednie ogłoszenia przy pomocy wyszukiwarki. Kontaktuj się z pracodawcami samodzielnie i omawiaj z nimi szczegóły, które Cię interesują.
 
Jak mogę skontaktować się z pracodawcą?
Po zarejestrowaniu się na NaszaOpiekunka.pl, przejdź do rozdziału poszukiwania pracy. W każdej ofercie pracy znajduje się informacja z kontaktem do pracodawcy. Tobie pozostaje tylko zadzwonić pod wskazany numer telefonu i umówić się na przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej. Możesz również wysłać wiadomość pracodawcy, żeby wyjaśnić niektóre szczegóły związane z pracą przed telefoniczną rozmową.
 
Dlaczego muszę odpowiedzieć na tak dużo pytań podczas wypełniania ankiety?
Prosimy pamiętać, że im więcej czasu spędzisz nad tworzeniem profilu, tym masz większe szanse na znalezienie pracy, która najbardziej Ci odpowiada. Przyszły pracodawca ogląda Twój profil, a także przegląda Twoje oferty pracy. Im więcej informacji podasz o sobie, swoim doświadczeniu i oczekiwaniach, tym więcej ofert pracy otrzymasz od rodzin.
 
Czy muszę wypełnić wszystkie formularze od razu czy mogę dokończyć wypełnianie później?
Możesz wypełnić wszystkie formularze od razu, a później powrócić do nich w celu dokonania niezbędnych zmian lub dodać je w dowolnym czasie.
 
Czy mogę wprowadzić zmiany w swoich danych po utworzeniu profilu?
Tak. Co więcej, zachęcamy do stałego aktualizowania i poprawiania informacji, umieszczonych na stronie NaszaOpiekunka.pl.
 
Ile czasu potrzebuję na stworzenie profilu i rejestrację?
Rejestracja i wypełnienie ankiety zajmie Ci od 5 do 15 minut.
 
Jak mogę usunąć mój profil z bazy danych osób poszukujących pracy?
Zaloguj się do swojego osobistego konta i kliknij "Usuń profil". Zawsze możesz wrócić do strony serwisu NaszaOpiekunka.pl lub utworzyć nowy profil w dowolnym momencie.